Menu
Dnes má meniny: Valéria Zajtra: Aloiz
A+ A A-

Inzercia

Cenník plošnej inzercie na vyžiadanie emailom alebo telefonicky:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0948 202 427

Riadková inzercia:

- Riadková inzercia fyzické osoby (občania): zdarma pri obsahu inzerátu maximálne 150 znakov.

- Riadková inzercia právnické osoby (firmy): inzerát do 150 znakov suma 2,50 eur (bez DPH), každých ďaľších začatých 50 znakov suma 0,85 eur (bez DPH).

- Blahoželania, smútočné oznámenia a pod. v samostanom rámčeku budú spoplatnené paušálnym poplatkom 6€ (bez DPH). V cene je zahrnutá aj fotografia.

Riadkovú inzerciu si môžete objednať  e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo osobne v redakcii. O charaktere inzercie rozhoduje redakcia. Právo odmietnuť uverejnenie inzercie vyhradené.

Adresa: Fraštacké noviny, Zábranie 204/40, 920 01 Hlohovec

Fraštacké noviny

  • Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

  Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.