Menu
Dnes má meniny: Valéria Zajtra: Aloiz

Na obecné narodeniny aj krst knihy

Po minuloročnej bohatej nádielke okrúhlych obecných narodenín v našom okrese sa na slávnostnú nôtu naladili aj v Dolných Zeleniciach. Polročné chystačky na oslavy 770. výročia prvej písomnej zmienky o obci doslova finišujú a vypuknú prvý prázdninový víkend – teda 5. - 6. júla v obecnom parku a vo veľkej sále Lukáb. Na čo všetko sa Dolnozeleničania a pozvaní hostia môžu tešiť?
Čítať ďalej...

Kultúrne leto ukazuje na mladé talenty

Celoslovenský program Mládež v akcii, ktorý reprezentuje neformálna skupina Zeleničatá sa udomácnil aj na dolnom Považí a vkusne vypĺňa scenár Hornozelenických kultúrnych dní 2013. Tie v závere júla sumarizovali prvý polčas aktivít a kvarteto z občianskeho združenia TUMIDA Adam Tutura, Nina Ilovičová, Janka Jakubcová a Zuzana Baranovičová urobilo dobre, keď načúvalo radám starostky. Podľa Viery Darivčákovej je cieľ kultúrnych dní jasný: zaujať originalitou a ukázať všetkým, že život v tejto obci vôbec nie je nudný. Záleží len od ľudí...

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

Fraštacké noviny

  • Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

  Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.