Menu
Dnes má meniny: Valéria Zajtra: Aloiz

Pozvánka na turistiku Doporučený

Ďalší ročník turistického pochodu Fornoseg – Frašták sa uskutoční 7. apríla.

Organizuje ho klub slovenských turistov Hlohovec. Ak máte v pláne prevetrať vaše turistické topánky, nasledovné informácie by vám nemali uniknúť.

Trasa je dlhá 6km (asi 1,5hod. chôdze) a štartuje sa od Obecného úradu v Tepličkách, pokračuje sa cestou cez Soroš (náučný chodník Sedliská) a končí v Hlohovci na Vieche Jašter, kde bude pripravené občerstvenie. Doprava z Hlohovca do Tepličiek je individuálna zo zastávky na Hlohovej ulici pri ZŠ Štefánikova.

V tomto období je potrebné si vziať pevnú obuv, pretože cesta môže byť blatistá a tiež pršiplášť, ktorý sa hodí v prípade daždivého počasia. Na Sedliskách v tomto období kvitnú známe „sosóny“ - hlaváčik jarný a poniklec veľkokvetý. Je sa teda na čo tešiť.

1 komentár

  • F. Miklovič, KST Hlohovec

    Dobrý deň. Dovolím si mať k tejto správe 2 pripomienky: 1.Zverejnená bola 12.4.2018, teda je neaktuálna, lebo akcia sa konala už 7.4.2018. 2.Neorganizoval ju Klub slovenských turistov Hlohovec, ale Obec Tepličky v spolupráci s Cechom vinárov Hlohovecka.

    Napísal(a) F. Miklovič, KST Hlohovec piatok, 13. apríl 2018, 13:01 Odkaz na komentáre

Napíšte komentár

návrat hore

Fraštacké noviny

  • Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

  Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.