Menu
Dnes má meniny: Ľuboslav(a) Zajtra: Matúš

Kúpalisko sa chystá na novú sezónu Doporučený

Lákavá voda, chladené nápoje, relax na deke... nemôžete sa už dočkať?

Už čoskoro si prídete na svoje. Dátum otvorenia kúpaliska v Hlohovci je známy.

Napriek tomu, že podľa kalendára je ešte len jar, počasie sa skôr javí ako letné. Ortuť v teplomeroch už atakuje tridsiatky a niet divu, že mnohým ľuďom už na um prichádzajú čoraz častejšie myšlienky na schladenie pri vode. Patríte medzi nich aj vy? Potom zapisujte do kalendárov dátum otvorenia kúpaliska v Hlohovci.

Podľa informácií od referentky pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu mesta Hlohovec Zuzany Hrinkovej Siebenstichovej mestské kúpalisko otvorí tohtoročnú letnú sezónu už v piatok 15. júna 2018. V tomto roku sa verejnosť môže tešiť na nové atrakcie v rámci areálu kúpaliska. Návštevníci si okrem plávania budú môcť zašportovať na nových ihriskách. K dispozícii budú mať plážové volejbalové a futbalové ihrisko, workoutové ihrisko a tiež nové detské ihrisko. Okrem toho bol podľa informácií z radnice na kúpalisku vybudovaný nový vrt na zásobovanie bazénov a vonkajších spŕch vodou a vynovená je tiež technológia na úpravu vody. Samozrejmosťou je bufet, ktorý je v prevádzke už od začiatku mája. Kapacita kúpaliska je približne tisíc ľudí. O tom, či padnú rekordy návštevnosti sa budeme môcť presvedčiť doslova už o pár dní.

1 komentár

  • Jaromír Krobot

    Dá sa kúpiť sezónny lístok na denné plávanie?

    Napísal(a) Jaromír Krobot pondelok, 18. jún 2018, 12:19 Odkaz na komentáre

Napíšte komentár

návrat hore

Fraštacké noviny

  • Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

  Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.