Menu
Dnes má meniny: Valéria Zajtra: Aloiz

Láska na prvé ušitie

Narodila sa v Piešťanoch, ale celý život žije v Hlohovci. Prežila tu krásne detstvo a spoznala veľa priateľov. Tvrdí, že pocit, keď viete, že sa máte kam vrátiť, je nenahraditeľný. Hlohovec je pre ňu domovom a inšpiráciou zároveň. V živote ju zaujalo veľa vecí a ako každú ženu, oči a ruky má stvorené hlavne pre módne výstrelky, vychytávky a doplnky. Na tie má aj nos. Vždy bola zameraná na detaily a už ako malú ju mamina učila štrikovať a háčkovať. Toto smerovanie jej zostalo až dodnes. Pod jej značkou vyrába krásne skvosty pre ženy, módne doplnky, no najmä brošne. O hand made alebo ak chcete o ručne vyrobených veciach nám porozprávala sympatická brunetka, vyštudovaná chemička ANITA GÁBRIŠOVÁ z Hlohovca.
Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

Fraštacké noviny

  • Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

  Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.