Menu
Dnes má meniny: Valéria Zajtra: Aloiz

Láska na prvé ušitie

Narodila sa v Piešťanoch, ale celý život žije v Hlohovci. Prežila tu krásne detstvo a spoznala veľa priateľov. Tvrdí, že pocit, keď viete, že sa máte kam vrátiť, je nenahraditeľný. Hlohovec je pre ňu domovom a inšpiráciou zároveň. V živote ju zaujalo veľa vecí a ako každú ženu, oči a ruky má stvorené hlavne pre módne výstrelky, vychytávky a doplnky. Na tie má aj nos. Vždy bola zameraná na detaily a už ako malú ju mamina učila štrikovať a háčkovať. Toto smerovanie jej zostalo až dodnes. Pod jej značkou vyrába krásne skvosty pre ženy, módne doplnky, no najmä brošne. O hand made alebo ak chcete o ručne vyrobených veciach nám porozprávala sympatická brunetka, vyštudovaná chemička ANITA GÁBRIŠOVÁ z Hlohovca.
Čítať ďalej...

Tvorí filmy a vyrába prútiky

ABSOLVENT ROBOTIKY, HLOHOVČAN OTO HAFFNER

Šikovných ľudí nie je v Hlohovci ako šafranu. Dôkazom toho je aj mladý tvorca amatérskych krátkych filmov a hudobných klipov Oto HAFFNER. Čerstvý absolvent odboru robotiky získal aktuálne na celoštátnej postupovej súťaži amatérskej filmovej tvorby čestné uznanie za minútový film znázorňujúci túžbu muža po žene FEMME FATALE.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

Fraštacké noviny

  • Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

  Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.