Menu
Dnes má meniny: Ela Zajtra: Urban

Ženy Hlohovca sa derú hore. Už sú druhé Doporučený

Sú vo forme. Na jar sa im až na zápas v Stupave darí.

Aj po víkende a po zápase v Šuranoch smelo môžeme povedať, že je to skvelé, pretože sa posunuli o stupienok vyššie. Ženy Hlohovca sú už druhé v tabuľke I. ligy hádzanárok. Navyše na pozícii lídra nastala menšia rošáda. Stupavu z trónu zostrelili Dunajskostredčanky a Sporta im pritom výrazne dýcha na krky.

Zápas v Šuranoch síce mal dlhší rozbeh z pohľadu Hlohovca. Skóre zápasu otvorili domáce hráčky. Sporta sa dostala do vedenia až v 6. minúte, ale v podstate celé prvé dejstvo bolo o doťahovaní sa oboch súperov na jeden gól a tak isto o striedaní sa vo vedení v zápase. Nakoniec len jednogólový náskok do druhého dejstva ostal na strane domácich. Do šatní na prestávku išli vo vedení 18:17. V druhom dejstve stačilo zverenkyniam kouča I. Dávidka 7 minút na to, aby začali unikať súperovi. Za stavu 20:20 mali až do konca zápasu navrch. Takmer celá posledná pätnásťminútovka bola jasným signálom, že Hlohovčanky budú opäť úspešné. Svoje vedenie v zápase postupne navyšovali, súper strácal dych a kondične postupne odpadol. Sporta si zo Šurian vezie ďalšie zaslúžené víťazstvo, tentoraz 27:33.

HKM Šurany – HC Sporta Hlohovec 27:33 (18:17)

Sporta: K. Bačikovská 4, D. Gašparovičová 1, M. Janková 2, K. Slamková 9, K. Kašníková 2, K. Majerská, N. Petríková 1, N. Španihelová 7, M. Slamková, V. Sásiková, tréner: I. Dávidek, vedúci tímu: J. Šereš

Najlepšie strelkyne za Šurany: L. Bérešová 8, E. Takáčová 5

Vylúčenia: 3-1, Pok. hody: 3/3, 5/5, Rozhodovali: J. Gabriš, M. Veselka, Diváci: 150

Napíšte komentár

návrat hore

Fraštacké noviny

• Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.